FINANČNÉ SLUŽBY

POVINNÉ ZÁKONNÉ POISTENIE

" s nami, vždy ušetríte "

PZP z pohodlia domova? Porovnajte a uzatvorte si ho rýchlo, jednoducho a online. Vyberte si ponuku, ktorá Vám najviac vyhovuje a za najvýhodnejšiu cenu.

Stačí zadať ŠPZ alebo VIN. 

HAVARIJNÉ POISTENIE

" s nami, vždy ušetríte "

Havarijné poistenie z pohodlia domova? Porovnajte a uzatvorte si ho rýchlo, jednoducho a online. Vyberte si ponuku, ktorá Vám najviac vyhovuje a za najvýhodnejšiu cenu.

Stačí zadať ŠPZ alebo VIN. 

CESTOVNÉ POISTENIE

" s nami, vždy ušetríte "

Cestujete a chcete si vybrať to najvýhodnejšie poistenie z pohodlia domova? Porovnajte a uzatvorte si ho rýchlo, jednoducho a online. Vyberte si ponuku, ktorá Vám najviac vyhovuje a za najvýhodnejšiu cenu. 

DOM,BYT - DOMÁCNOSŤ  POISTENIE

" s nami, vždy ušetríte "

Chráňme svoje celoživotné investície a vyberme si to najvýhodnejšie poistenie z pohodlia domova? Porovnajte a uzatvorte si ho rýchlo, jednoducho a online. Vyberte si ponuku, ktorá Vám najviac vyhovuje a za najvýhodnejšiu cenu. 

ZODPOVEDNOSŤ ZA ŠKODU POISTENIE

" s nami, vždy ušetríte "

Nikto nie je bezchybný a aj pri práci sa stávajú nehody. Vyberte si to najvýhodnejšie poistené krytie z pohodlia domova? Porovnajte a uzatvorte si ho rýchlo, jednoducho a online. Vyberte si ponuku, ktorá Vám najviac vyhovuje a za najvýhodnejšiu cenu. 

GAP - POISTENIE FINANČNEJ STRATY 

" s nami, vždy ušetríte "

Poistenie GAP (Guaranteed Asset Protection) predstavuje poistenie finančnej straty, čo znamená, že v prípade totálnej škody na vozidle, alebo krádeže, dostane majiteľ vozidla nie zostatkovú, či trhovú cenu vozidla, ale sumu, ktorú za automobil zaplatil. V praxi to znamená, že ak vozidlo bude zničené na totálku, tak si za poistku budete môcť kúpiť úplne nové vozidlo. 

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.